Basisopleiding tot Zhineng Qigong leraar
In september 2010 begint de basisopleiding in Amersfoort en Amsterdam. Het Zhigong Instituut Nederland organiseert de opleiding in samenwerking met de Academie voor Chinese Geneeswijze Qing-Bai.
Schrijf je hier in!
Centraal binnen de opleiding tot Zhineng Qigong-leraar staat het activeren van je lichaams-qi en het bewegen vanuit je Dantian met het doel lang, gezond en gelukkig in het leven te staan.
Inhoud
Basisprincipes van Zhineng Qigong, Geschiedenis van Zhineng Qigong, Activering van je zelfhelende krachten, Visualisaties, Affirmaties, Meditatie, Werken met Dantian, Warming up, Diverse Gongs
De basisoefeningen van Zhineng Qigong: Lift Chi up Pour Chi down Methode, Three Centers Merge Methode, Wallsquat Methode, La-Chi Methode, Six directions La Chi Methode
Verdere Informatie
Toelatingseisen
Er zijn geen specifieke toelatingseisen voor deze opleiding.
Studiemateriaal
Tijdens de lessen worden uitgebreide syllabi uitgereikt.
Verplichte literatuur en studiemateriaal
A complete guide to Chi-Gung - Daniel Reid - ISBN 978-1-57062-543-5
DVD Zhineng Qigong - Basisoefeningen met Anne Hering
3 - 4 Cd's Zhineng Qigong
Aanbevolen literatuur
101 Miracles of Natural Healing - Luke Chan
Basisboek Zhineng Qigong - Kracht en Rust uit het Verre Oosten
Life More Abundant - The Science of Zhineng Qigong Principles and Practice
Zelfstudie
Je werkt gedurende je opleiding aan drie gongs = 3 x 100 dagen dagelijks een tot twee oefeningen à 20 minuten praktiseren.
Examen
In januari wordt een halfjaarlijks tentamen afgenomen. In les 15 is er een groepsexamen eigen vaardigheid waar de cursisten een armgong en wallsquats doen. In de lessen 16 en 17 zijn praktijkexamens lesgeven. Indien minimaal 80% van de lessen is gevolgd wordt tijdens de laatste studiedag de mogelijkheid geboden tot het afleggen van een examen in juni. Indien aan alle voorwaarden is voldaan wordt een diploma uitgereikt.
Docenten
Anne Hering en Berthy van der Kwaak
Kosten
€ 1.895,- inclusief syllabus en examens
Lestijden en data
De lessen vinden plaats op 18 zaterdagen in Amersfoort (1x per twee weken) en op 18 zondagen in Amsterdam (1 x per twee weken) van 12.00 tot 18.00 uur.
Start Amersfoort: september 2010
Start Amsterdam: september 2010
Inschrijving:
Academie voor Chinese Geneeswijze Qing-Bai
Telefoon 0485-550860 0485-550860
(dinsdag-vrijdag 09:00 - 12:30)
Email
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.